Loteria MyBosch

Zarejestruj swoje urządzenie w MyBosch i weź udział w loterii! Co miesiąc do wygrania 1500 zł!

MyBosch - Twój los na loterii

Zasady Akcji:

1. Loteria trwa od 1 lutego 2020 r. do 31 grudnia 2020 r.
2. Zapoznaj się z Regulaminem Loterii
3. Zarejestruj się w programie MyBosch na stronie https://www.bosch-home.pl/mybosch lub zaloguj się, jeżeli już posiadasz konto.
4. Zarejestruj urządzenie gospodarstwa domowego marki Bosch na koncie MyBosch, podając następujące dane urządzenia, znajdujące się na tabliczce znamionowej, zamieszczonej na każdym urządzeniu marki Bosch:

  • E-numer;
  • numer FD;
  • datę zakupu urządzenia.

5. Loteria przewiduje 11 losowań. W każdym z nich zostanie wylosowany jeden Laureat, który otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1500 zł.
6. Każde zarejestrowane urządzenie bierze udział tylko w jednym losowaniu.
7. Laureaci nagród zostaną poinformowani o wygranej za pomocą wiadomości wysłanej pocztą elektroniczną. Dodatkowo informacja o Laureacie w postaci imienia, pierwszej litery nazwiska oraz miasta zostanie opublikowane w tabeli po zakończeniu procesu wyboru Laureata.

Podwójna szansa na wygraną!

Urządzenia marki Bosch projektujemy z myślą o oczekiwaniach naszych Klientów. Dlatego tak ważna jest dla nas Twoja opinia. Poświęć chwilę, aby ocenić swoje urządzenie gospodarstwa domowego i weź udział w losowaniu iPada w naszej drugiej loterii. Po rejestracji produktu w programie MyBosch masz możliwość oceny urządzenia w zakładce "Moje urządzenia".

Nie przegap swojej szansy - prześlij swoją opinię już dziś!

ZOBACZ WIĘCEJ