Bosch

boschOd dziesięcioleci, sprzęt gospodarstwa domowego marki Bosch ułatwia codzienne życie. Gwarantuje, że nasze obowiązki domowe są wykonywane szybciej i podnosi jakość naszego życia.

bosch oferta

U Twego boku – dziś, jutro i jeszcze dłużej. Nasze urządzenia.

Nie jesteśmy w stanie wyeliminować Twoich codziennych obowiązków. Ale możemy je skrócić. Jako europejska wiodąca marka sprzętu gospodarstwa domowego, zawsze oferujemy doskonałe wyniki, aby ułatwić Twoje codzienne życie. Nasz sprzęt gospodarstwa domowego to bezkompromisowa jakość, techniczna perfekcja i pełna niezawodność. Wczoraj, dziś i w przyszłości.

Myślenie poza schematami: technologia mobilna wkracza do naszych urządzeń.

Dzięki Home Connect, marka Bosch pozwala użytkownikom kontrolować ich sprzęt gospodarstwa domowego, nawet gdy są poza domem. Teraz nie musisz się już martwić, jeśli przypadkowo pozostawisz włączony piekarnik lub zastanawiać się, czy masz jeszcze mleko w chłodziarce. Wszystko to załatwisz wygodnie dzięki aplikacji Home Connect na telefon komórkowy lub tablet.
 

Aktywny tlen: higienicznie czyste ubrania w energooszczędnych temperaturach.

Funkcja ActiveOxygen wykonuje pranie w sposób higienicznie czysty – nawet w niskich, energooszczędnych temperaturach. Ta wyjątkowa technologia usuwa do 99,99% bakterii i zarazków, zazwyczaj spotykanych na odzieży. Z tą niesamowitą wydajnością, jakiej spodziewasz się po marce Bosch.

Od teraz, ręczne zmywanie naczyń to już przeszłość.

W latach 60', role społeczne zaczynają się zmieniać i kobiety pracujące przestają być niezwykłym zjawiskiem. Ułatwiamy im prace domowe. Pierwsza zmywarka marki Bosch kończy erę pracochłonnego zmywania ręcznego. Oszczędza czas, wysiłek i wodę. I zawsze daje lśniące rezultaty.